تخم مرغ مروارید محصولی از صنایع غذایی و کشاورزی مروارید با بیش از نیم قرن تجربه در تولید و بسته بندی مرغ، تخم مرغ، بلدرچین و کبک یكی از بهترین واحدهای تولیدی موجود در ایران می باشد .

واحد های تولیدی فوق در حال حاضر روزانه قادر به تولید 300 تن تخم مرغ که میزان 50 تن از تولید تخم مرغ بصورت تمام اتوماتیك تولید و جمع آوری شده و زیر نظر دامپزشك متخصص پس از تایید از نظر عدم وجود بیماریهای مشترك بین انسان و دام توسط دستگاههای تمام اتوماتیك بسته بندی و آماده تولید می گردد. این واحدهای تولیدی قابلیت افزایش تولید را دارا بوده و از نظر امكانات و نیروی متخصص در نوع خود بی نظیر میباشد

تخم مرغ روز مروارید عضو رسمی كمیسیون بین المللی تخم مرغ IEC میباشد .همچنین عضو رسمی انجمن صنفی تولید كنندگان، عمده فروشان و بنکداران تخم مرغ شناسنامه دار ایران در سه دهه میلادی گذشته میباشد

این شركت با توجه به اهمیت حفظ ارزش غذایی در تخم مرغ تصمیم گرفت كه ظروف بسته بندی خود را از بهترین و مرغوبترین مواد تهیه نماید.پس از عقد قرارداد ما بین این شركت ویكی از كشورهای اروپایی صاحب نام در این صنعت اقدام به وارد نمودن ظروف بسته بندی در سایز و ابعاد متنوع گردید.

یكی از بسته بندی های جدید این واحد تولیدی بصورت شانه های پك شده در تعداد و ابعاد متنوع برای همه قشر از مصرف كنندگان گرامی میباشد كه این امر باعث سهولت در حمل ونقل و كاهش قیمت و آسیب ندیدن محصولات میگردد.

دستگاههای چاپ مورد استفاده در این واحد تولیدی بصورت تمام اتوماتیك بوده و ساخت یكی از شركتهای معتبر اروپایی در این صنعت میباشد. جوهر مصرفی بصورت صد در صد خوراكی می باشد كه برای انسان هیچگونه ضرری ندارد.